Info pro stávající členy

29.08.2020

Tento článek se týká stávajích členů našeho oddílu. Jako každý rok, papírování a papírování a do toho koronakrize, takže ještě více papírování.

Prosím, věnujte tomuto článku velkou pozornost a důkladně vše pročtěte.

Tréninky pro skupinu I (1 trénink týdně) začínají v úterý 8.9.2020 v běžném čase. Tréninky pro skupiny II a III (tréninky 2x týdně) začínají ve čtvrtek 3.9.2020 v běžném čase.

Podmínky se nám opět lehce zpřísnili. DDM otevře přihlašovací portál 2.9.2020 v dopoledních hodinách. Sami víte, že celá tato operace pár dní zabere, proto Vás prosím, nenechte nic na poslední chvíli. Předejdeme tak spoustě problémů.

Přihlášení, jako vždy, provedete ZDE

DŮLĚŽITÉ!!!

1) Přihlášení a s ním spojené zaplacení členských poplatků a odevzdání podepsané přihlášky v DDM musí proběhnout nejpozději do 14.9.2020. Pokud někdo po tomto datu nebude mít toto vyřízené, nemůže se účastnit tréninků (pro ty, kterým to přijde přehnané, není to náš výmysl).

2) Na první trénink je nutné přinést podepsaný tento formulář. Bez vyplněného a podepsaného formuláře se nemůže Vaše dítě/puberťák zůčastnit tréninku.

Informace o členských a evidenčních poplatcích naleznete ZDE

Znovu se zde musím zmínit o evidenčních kartách. Pokud je mezi Vámi náhodou někdo, kdo ji ještě svému dítěti nezaložil (jako že je) důkladně si přečtěte informace ZDE.

Rozdělení tréninků naleznete ZDE

Znovu vás prosím, zařiďte vše včas, ideálně ihned po spuštění přihlašování.