Nábory nových členů a informace pro nováčky

29.08.2020

Tento příspěvek se týká pouze nově příchozích, budoucích členů našeho oddílu Judo Klub DDM Mělník. Prosíme, věnujte pozornost těmto pokynům. Vzhledem ke koronakrizi se vše velice zpřísnilo, proto je nezbytně nutné si vše důkladně pročíst a podle toho také jednat.

Nábory nových členů budou probíhat ve dnech 8.9, 15.9 a 22.9 vždy 16-17:00. Je ideální přijít hned 8.9., Vaše dítě se ihned zapojí do tréninku. Tyto 3 tréninky jsou pro všechny nováčky tzv. zkušební, bezplatné. Pokud se rozhodnete, že se Vaše dítě stane členem našeho oddílu, nejpozději do 30.9. jej přihlásíte. Přihlášení provedete ZDE. Noví členové se přihlašují do kroužku Judo klub DDM Mělník I. POZOR!!! Přihlášení je platné po zaplacení členských poplatků a odevzdání podepsané přihlášky v DDM. Tyto operace pár dní zaberou, takže to prosím nenechte na poslední chvíli. Bez řádného přihlášení se po 30.9.2020 Vaše dítě nemůže účastnit tréninků.

DŮLEŽITÉ!!!!

Před první návštěvou si důkladně přečtěte informace  PRO NOVÁČKY A JEJICH RODIČE

Dále je nezbytně nutné přinést vytištěný a podepsaný tento formulář hned při prvním tréninku. Bez něj dítě nemůže na žíněnku.

Informace o členských a evidenčních poplatcích naleznete ZDE

Pokud budete potřebovat nějaké podrobné informace k přihlašování, kontaktujte přímo DDM Mělník. Pokud budete potřebovat nějaké doplňující info k organizaci a trénikům juda, kontktujte mě výhradně mejlem na lichtig@seznam.cz. Reaguji většinou ihned.

Těšíme se na Vaši návštěvu :-)