Letní příměstské soustředění Mělník - 10.7.-15.7.2017 - doplnění

14.06.2017

Ahoj Přátelé. Prázdniny se blíží, a s nimi i týden našeho Mělnického soustředění. Většina dětí na tréninku obdržela přihlášku. Je potřeba CO NEJDŘÍVE (do 8.6.2017) vyplnit "přihlášku", "list účastníka" a spolu s penězi přinést na trénink. Vše ostatní, tzn. potvrzení od lékaře, 2 čestná prohlášení, očkovací průkazy a kartičky pojišťovny lze převzít v den nástupu. Stejně jako minulý rok bude cena soustřdění 1000Kč za celé soustředění (pokud se někdo nezúčastní celého, v tom případě je cena 200Kč/den). Dále je potřeba přinést lékařskou prohlídku, kterou Vám po soustředění na vyžádání vrátíme.

Plán soustředění bude obdobný jako v minulých letech.

Ve zkratce:

Pondělí 10.7. - 2 tréninky juda + posilování, v mezičasech hry

Úterý 11.7. - 1 trénink juda, odpolední cyklovýlet

Středa 12.7. - 2 tréninky juda + posilování, v mezičasech hry

Čtvrtek 13.7. - 1 trénink juda, odpolední cyklovýlet, přespání v tělocvičně

Pátek 14.7. - 1 trénink juda, fyzické testy

Sobota 15.7. - Dopolední randori trénink, odpolední miniturnaj

Důležitá upozornění:

Soustředění se týká pouze středně pokročilých a pokročilých, tedy pouze skupin, které mají 2 tréninky týdně a zvládají základní judistické techniky a dovednosti. U dětí, které mají bílý nebo žlutobílý pás, pouze po konzultaci s trenérem.

Dále je nutné dětem důkladně zkontrolovat kola, případně zajistit náležitý servis. Kola si při převzetí dětí zkontrolujeme (zejména brzdy), a pokud nebudou v pořádku, vrátíme k nápravě. Na kole které není v dobrém technickém stavu s námi děti na výlet nemohou. Snažíme se předejít situacím z minulých let, kdy jsme několikrát za výlet stavěli a opravovali kola, a také předejít případným úrazům.

Další naprosto nezbytnou součástí výbavy je cyklistická helma a cykloláhev.

Kliknutím na odkaz níže stáhnete podrobný rozpis soustředění.