Založení Evidenční karty

Pro založení EVIDENČNÍ KARTY dítěte, vyplňte následující formulář. Založením evidenční karty se Vaše dítě stává členem ČsJu. Na základě této EVIDENČNÍ KARTY je člen ČsJu oprávněn ke startu na soutěžích. Do karty jsou mu zapisovány udělené stupně KYU a další záznamy.

EVIDENČNÍ KARTA SE ZAKLÁDÁ POUZE JEDNOU. Jakmile ji jednou založíte, máte ji nafurt.

Všichni členové našeho oddílu (i ti nejmenší) musí mít založenou evidenční kartu. Fofmulář (níže) musí být řádně vyplněn a odeslán nejpozději 14 dní od přihlášení dítěte (zaplacení členského poplatku a odevzdání vyplněné přihlášky v DDM). Pokud k tomuto nedojde, dítě, ač je členem, nesmí se účastnit tréninků ani jiných aktivit spojených s tréninkem juda.

!!!Důležité. Je nutné, aby foto vypadalo jako pasová fotografie. To znamená pouze obličej dítěte, bez pokrývky hlavy, s bílým pozadím, a pouze ve formátu jpg!!! (mobil standardně fotí  jpg, a bílou zeď má doma každý). V opačném případě nebude karta vytvořena!!!!


Návod: Postavte své děcko před bílou zeď, pokud nemáte bílou zeď, tak použijte např prostěradlo. Dítě nesmí mít pokrývku hlavy, a obličej musí tvořit většinu fotky. Vyfoťte ve formátu 4:3, nebo poté ořízněte rámečkem 4:3, a až poté fotku nahrajte a odešlete. Děkujeme